23 отзыва
nabazar.in.ua
+380 показать номер

Ящик (10 коробок) Біоактиватор для выгребных ям SEPTIFOS biologocal activator 1,2 кг

  • В наличии

4 500 грн.

+380 показать номер
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ящик (10 коробок) Біоактиватор для выгребных ям  SEPTIFOS biologocal activator 1,2 кг
Ящик (10 коробок) Біоактиватор для выгребных ям SEPTIFOS biologocal activator 1,2 кгВ наличии
4 500 грн.
+380 показать номер

Описание

Ящик (10 коробок) Біоактиватор для выгребных ям SEPTIFOS biologocal activator 1,2 кг
Засіб для вуличних туалетів та вигрібних ям SEPTIFOS 1,2 кг ящик (10 коробок)
Найкращий спосіб економії - це придбати товар оптом! Якісний продукт та приваблива ціна. Біологічний активатор SEPTIFOS 1.2 кг застосовується для вигрібних ям та вуличних туалетів об`ємом до 15 м куб. Розкладає вміст вигрібної ями на воду і мінерали. Виробник: ЄС
Інструкція по застосуванню біопрепарату SEPTIFOS для туалетів, септиків, вигрібних ям
При першому використанні препарату – перший тиждень – подвійна доза!!!
Потрібна доза вираховується в залежності від кількості людей, які користуються туалетом
1 доза = 1 пакетик (мірна ложка)
Препарат «SEPTIFOS» розфасований в пачки по 0,648 кг (18 пакетиків по 36 гр), упаковка вагою 1,2 кг. (З мірною ложкою на 32 гр), 5 кг (З мірною ложкою на 25 гр)
Дата виготовлення : на упаковці
Умови зберігання : в сухому приміщенні при температурі від -10 до +40
Строк дії : 5 років
Потрібна доза біопорошка розчиняється у воді кімнатної температури (від +15 до + 25 ° С) об'ємом в піввідра.
При першому застосуванні біопорошка «SEPTIFOS» необхідно дати подвійну дозу, а також, якщо засіб давно не використовувався. Усі подальші рази застосовувати препарат раз в тиждень згідно інструкції.
Можливо також засипати біопорошок прямо в унітаз, якщо каналізаційна система працює таким чином, що всі стоки відразу потрапляють в яму. В цьому випадку, слід засипати біопорошок в унітаз і ретельно його змити великою кількістю води (натиснувши кілька разів на злив).
Не слід засипати біопорошок в раковину в сухому вигляді, тому що раковина має кілька відстійників. Через раковину слід вливати вже приготований розчин і змити великою кількістю води. Для хорошої роботи біобактерій в ямі повинен бути приплив повітря (через будь-яку щілину або отвір в люку).
УВАГА: У будинку, в якому використовуються «дружні біобактерії», не можна використовувати хлорку і хлорне вапно, засоби від засмічень , тому що використання таких засобів уповільнює процес переробки. Решту миючих засобів, такі як мило, пральні порошки, біобактерії не бояться!

Характеристики

Основные
УпаковкаКартонная пачка
Вес пачки (мешка)12 кг
ПредназначениеУменьшает объём, превращая твёрдые фракции в углекислый газ и воду, Предотвращает отложения в трубах и поддерживает канализационные сети в рабочем состоянии, Восстанавливает дренаж в сточных ямах, Устраняет неприятный запах
Страна производительВенгрия

Информация для заказа

  • Цена: 4 500 грн.
  • Способ упаковки: 1 доза = 1 пакетик (мірна ложка) Препарат «SEPTIFOS» розфасований в пачки по 0,648 кг (18 пакетиків по 36 гр), упаковка вагою 1,2 кг. (З мірною ложкою на 32 гр), 5 кг (З мірною ложкою на 25 гр) Дата виготовлення : на упаковці Умови зберігання : в сухому приміщенні при температурі від -10 до +40 Строк дії : 5 років